last.fm

Soutěž o vstupenky na koncert Marka Lanegana, rockové legendy a chlápka s nezaměnitelným hlasem. Fléda, Brno, 9. listopad.

Nezařazené  |   |  22-10-17

Na pódium klubu Fléda se vrátí 9. listopadu živoucí rocková legenda Mark Lanegan. Americký písničkář s nezaměnitelným hlasem, který spolu s Kurtem Cobainem stál na počátku vlny garážového rocku 90. let, se v Brně představí po dvou letech s novou deskou Gargoyle. Oceňované album zvukem navazuje na předchozí Laneganovu tvorbu, když post-rockové kytarové linky doplňuje bohatá krautrockem nasáklá produkce. Koncert Marka Lanegana s kapelou doplní hudebník Joe Cardamone (USA) a belgický soulový písničkář Lyenn. A na tenhle nejočekávánější koncert podzimní sezóny máme pro dva z vás, kteří nejrychleji odpoví na naší kulišáckou otázku o vstupenku zdarma!

OTÁZKA:
Mark Lanegan napsal a nazpíval během dosavadní kariéry spoustu písniček na svoje autorské desky i na desky, pro kapely v kterých působil i na spoustu dalších. Jedno Laneganovo album je ale v celé té plejádě poněkud zvláštní. Je zvláštní vším – obsahem, názvem i způsobem jeho distribuce. Napovíme vám, že se vztahuje k období, které nás zanedlouho čeká, a že je na něm mimo jiné cover verze písně jiného rockového hudebníka. Chceme jméno toho hudebníka a název písničky.

MARK LANEGAN BAND (USA), 9. listopadu 2017, 19:00
Facebook událost
VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 30. 6. 10:00
PŘEDPRODEJ: 480 Kč (+ poplatky sítě) / 550 Kč na místě
• CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h
• INDIES, Poštovská 2
smsticket


Komentáře nejsou povoleny.