last.fm

Child Abuse (US) / Staer (NOR) / Microvomit (CZ) @ Boro, Brno V pondělí 19. března se brněnský klub Boro ponoří do hlukové lázně. Tři tria, tři různé hlučné “kytarovky”.

Nezařazené  |   |  13-03-12


Child Abuse (US) / Staer (NOR) / Microvomit (CZ) @ Boro, Brno

V pondělí 19. března se brněnský klub Boro ponoří do hlukové lázně. Tři tria, tři různé hlučné “kytarovky”. Jedno však mají společné: neortodoxnost a hodně oprsklých nápadů. Brněnský koncert bude jednou ze zastávek společného evropského tour zvukových prznitelů Child Abuse (USA) a Staer (Norsko). Jako support vystoupí český improvizační noise rockový kolektiv Microvomit. Epileptický záchvat je ideální způsob, jak strávit tenhle pondělní večer. Uvádí AVA.

CHILD ABUSE (Brooklyn/NYC, USA)
zlámanej disonantní noisecore / synťáky / knír / ta dan dada
http://www.myspace.com/childabuse
http://www.lpurecords.com/v1/index.php?SEC=4&ID=4
Child Abuse pochází z Brooklynu – scény která představuje dokonalé podhoubí pro hudební experimenty. Tohle listener unfriendly trio vydávající na Lovepump Records (Genghis Tron, Health, Crystal Castles, Aids Wolf, Pre) je typickým produktem. Rozsekaná brutalita ranných Daughters, hravá hlukařina Aids Wolf nebo Ex-Models a těžká polámaná rytmika Meshuggah. Při živých vystoupeních tihle floutci usilují o protržení tvých ušních bubínků, aby se tvýma ušima mohli dostat na Jamajku. Jejich toxický audiokoktejl přitom neodbytně pudí k tanci, při němž máš do zornic otisknutou duhu poskládanou ze všech možných odstínů zelené, a cítíš, že tvé tělo je jen dalším nástrojem velké hudební neřesti. A všichni kolem pořád jenom luskají prsty. Koncertní setkání s Child Abuse může přivodit neplodnost. Otestováno na pražském publiku.

STAER (Stavanger, NOR)
experimentální noise rock / rezavý struny / drátem do oka
http://www.mozartkebab.com
http://www.myspace.com/staermusic
Instrumentální burácivé blues od dřevorubců, kteří možná mají úctu k tradici, ale rozhodně nemají chuť ji hrát. Hudba Staer je plná důmyslně poskládaného kytarového vazbení a přitom je přívětivě melodická, i když jsou ty melodie poněkud rezavé a skřípou. Staer hrajou surf rock z lesa, kterým vibruje groove a hypnotická zatěžkanost norských experimentátorů Ultralyd a Noxagt a místy lichá rytmika Keelhaul nebo pozdních Zu. Staer na tomhle tour představí svůj debut, který právě vydává Gaffer Records ve spolupráci s Discorporate Records

MICROVOMIT (České Budějovice, CZ)
improzivace / kytarovej bordel / avandarda / mikrodžíny
http://bandzone.cz/soxol
http://bandzone.cz/fan/noiseassaultagencybudweiss
Celebrity českobudějovické scény Noise Assault Agency Budweis opět atakují Brno, protože v každém správném promo materiálu někdo něco atakuje, a oni to navíc mají v názvu, pokud si toho někdo nevšiml. Tentokrát s improvizační noise rockovou skupinkou. Od tria Ciiikal (Depakine Chrono), Sokol (Soxol, Nuly) a Dojč (Pregnant Mutant) se dá očekávat všechno, jen ne večer při vonných tyčinkách.

Hlučný večírek zakončí AVA djs.

@last.fm > http://www.last.fm/event/3208299+Child+Abuse+%28US%29+-+Staer+%28NOR%29+-+Microvomit+%28CZ%29+%40+Boro%2C+Brno
@Facebook > http://www.facebook.com/events/232827880145013/

http://www.boro-klub.cz/

http://www.facebook.com/pages/BORO-Klub-Brno/208376587095

Recenze “Cut And Run” @ Marastmusic.com: http://www.marastmusic.com/Recenze/CHILD-ABUSE-Cut-and-Run
Recenze „Child Abuse“ @ Marastmusic.com: http://www.marastmusic.com/Recenze/CHILD-ABUSE-CDR
Recenze „Cut And Run“ @ Metalopolis.net: http://metalopolis.net/art_reviews.asp?id=5610


Komentáře nejsou povoleny.