last.fm

Brno okupuje NOISE! Legendární uskupení ZENI GEVA (Jap) hostí KABINET MÚZ ve čtvrtek 7.5. 2015. Tohle se nebude opakovat!

Nezařazené  |   |  04-05-15

ZENI GEVA (JAP)
———————–
Legendární duo existující od roku 1987, které se skládá z Kazuyuki KISHINO (aka KK NULL ) a Tatsuya YOSHIDA (Ruins Alone,atd).
Díky originálnímu zvuku a přístupu k tvorbě rychlé získali pozici oblíbené kapely v Evropě a Spojených Státech. Prostě pokud máš rád něco nahlas, nasraně, syrově a navic z jiného vesmíru (např. Lightning Bolt, Coalesce, Botch, Neurosis), dojdi.

A jako důkaz toho, že nelžu:
- tour po EU a US s Neurosis, Melvins, Dazzling Killmen, Don Caballero, Eyehategod, Pain Teens, Shellac, Bastro, Crash Worship.
- 12 desek na labelech Alternative Tentacles (also released Kylesa, Unsane, Voivod, Akimbo) , NUX Organization (also released Melt Banana, K.K. Null and Merzbow), Skin Graft (also released Child Abuse, Ruins), Neurot Recordings (label created by Neurosis) atd.

Jestli toho pořád není dost, stačí si poslechnout jeden jediný song.

www.zenigeva.jpn.org

www.facebook.com/zenigeva

http://soundcloud.com/zenigeva

NULLUS SUM (CZ)
————————-
Kluci z ČR, které rozhodně nezní „pohodově“)

Minimální soustředění na melodii, maximální disharmonie a agrese. Neskyvají to, že mají radí kapely jako Zeni Geva ))), Coalesce, Kiss It Goodbye.
Od té doby, co začala kapela aktivně koncertovat a nahrála prvních 6 songů někdy v roce 2009, tak si zahráli třeba s Narrows, Horse The Band, Burnt By The Sun, Flowers For Whores.
Live je to masakr, takže doporučujem.

www.facebook.com/nullussum

http://www.last.fm/music/Nullus+Sum

http://nullussum.blog.cz/

Vstup 159 Kč / Bez předprodeje


Komentáře nejsou povoleny.