last.fm

AVA presents: GIGAN (US) + SYK (ex-Psychofagist, IT), Brno, Schrott – industrial music bar and gallery, Křenová 10, 9.10. 2015. Policejní konec ve 22.00!

Nezařazené  |   |  29-09-15


V pátek 9.10. vám ve Schrottu naservírujeme vysokooktanový bolehlav. Matika, theremin, maniakální řev, psychedelický ambient, kobercové nálety, minimalismus, zpěvačka, která šlape na paty Diamandě Gallás. Dvě kapely, které si v kontextu extrémního metalu dokážou zachovat originalitu a nadhled.

Pachatelé prvního koncertu AVA crew ever se opět vrací na místo činu. Po čtyřech letech je ale vše jinak. Od minulého setkání v Boru se Psychofagist rozpadli a spojili síly s hypnotickou vokalistkou Dalilou Kayros. Vzniklá kapela SYK do Brna přiveze své již druhé album s hostujícím Philem Anselmem (Pantera, Down, Superjoint Ritual). Valivé riffy, meshu/minimal/matika vytváří hutný podklad pro projev zpěvačky. Nejde jen o to, že její hlasový rejstřík přesahuje několik oktáv, jde o její dechberoucí dravost.
https://syk-official.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=brPz7wKWrok

Chicagští Gigan jsou v současnosti jsou jedni z nejodvážnějších death metalových kapel. V prosinci v Praze kosmicky rozkrájeli Modrou Vopici, kde krom jiného ukázali, jak využít thereminu naživo. Až nesnesitelně dynamická a hutná kobercová diktatura se prolíná s ambientními, psychedelickými pasážemi, které u jiných kapel prostě neuslyšíte.
https://www.facebook.com/Giganmusic
http://willowtip.bandcamp.com/album/multi-dimensional-fractal-sorcery-and-super-science
https://www.youtube.com/watch?v=K8YzmrGGO_s
Link akce
https://www.facebook.com/events/528944270592320/?fref=ts

Vstup: 150 Kč
Končíme v 22:00, přijďte včas ;-)


Komentáře nejsou povoleny.