last.fm

ABBA prsnts THE PRESENT MOMENT (US), HOUSE OF WOLVES (US), labXIV (US) , DIRTY PICNIC. Pondělí 10.9. 20 hod. Brno, klub BORO (new interier!!!)

Nezařazené  |   |  04-09-12

THE PRESENT MOMENT (US)
Lyserg synth sampler elektro z Los Angeles. Infekční směs cold wave, cyklických ruchů, energického industriálu a nocturno-gotiky ve vydesignovaném osmdesátkovém balení. Deska LOYAL TO A FAULT, ke které kapela jede evropské tour, je výsledkem společného úsilí Scotta Miltona a Philippa Muncha z The Rorschach Garden. Vyniká Miltonovým bohatým smyslem pro aranžmá a zanechává jedinečný a radikální pocit levitující někde mezi narkoleptickými zvraty The Sisters of Mercy, návykovou zvukovou
vlnou Front 242 a dramatickým napětím Colina Newmana. Navíc málokdy lze najít způsob, jak hrát jako Depeche Mode, bez toho aby měli všichni v klubu pocit, že Wim Wenders čučí na americkou kabelovku Fuse dodnes.
http://thepresentmoment.us/site/
http://thepresentmoment.bandcamp.com/album/loyal-to-a-fault

HOUSE OF WOLVES (US)
sólový indie folk projekt zpěváka, skladatele, multi-instrumentalisty Reye Villalobose, jehož název je překlad Villa-Lobos ze španělštiny do angličtiny. Villalobos se narodil v L.A. Jeho rodina ovšem pochází z Cananea Sonora v Mexiku a Francavilla al Mare na italském pobřeží Jaderského moře. Skladatel Chopin (kterého Rey miluje) by v současnosti tuti také hrál tracky plné emocionálních organických zvuků a strašidelné melodie připomínají Elliotta Smithe, Sufjana Stevense nebo Beach House, u kterých by si George Sandová dramaticky zužovala kalhoty.
http://houseofwolves.bandcamp.com/
http://houseofthewolves.blogspot.com/

labXIV (US)
sólový projekt klávesisty The Present Moment. Electropopové androgynní spojení klasických syntezátorových osmdesátek a post-industriálu.
http://soundcloud.com/labxiv

DIRTY PICNIC
tři syntezátory, kytara, kaoss pad a bicí automat. Songy Dirty Picnic (které nově vyšly na bandcampu) zní jako když se díváte přes krystal do akvária na perutýny. Kořisti se zmocňují prudkým nasátím, jsou krásní a mocní, aktivní v noci, mírně jedovatí………stejně jako členové tohoto tria.
http://dirtypicnic.bandcamp.com/


Komentáře nejsou povoleny.